Kadeti Jedinstva poraženi od Rudara

Kadeti bjelopoljskog Jedinstva poraženi su danas u gostima od Rudara, rezultatom 70:62 (15:15 19:7 15:20 21:20), u petom kolu grupe B kadetske sjeverne regije.

Izabranici Velibora Koraća dobro su otvorili meč, prvu četvrtinu odigrali egal, da bi u nastavku meča pali, što su Pljevljaci iskoristili i trijumfovali pred svojom publikom.

Trener Bjelopoljaca kazao je da je zadovoljan  igrom svojih momaka, uprkos porazu.

„Lijepo smo ušli u utakmicu, bili ravnopravan protivnik u prvom periodu. Međutim, u drugom je došlo do pada koncentracije, ali smo treći uspjeli da dobijemo, dok smo poslednji izgubili sa jednim poenom razlike“, rekao je Korać.

Kako je dodao, ostaje žal zbog poraza, jer im je večeras malo falilo da pobijede.

Podsjetimo, u prošlom kolu, u bjelopoljskom derbiju, kadeti Jedinstva pobijedili su  Centar, rezultatom 59:56.

Autorka: Sanja Čujović

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA  RADIJA BIJELO POLJE