Košarkaši Jedinstva ubjedljivo poraženi od Lovćena

Košarkaši Jedinstva poraženi su večeras od cetinjskog Lovćena, rezultatom 69:102 (16:22 19:30 16:29 18:21), u četvrtom kolu Erste lige.

Bjelopoljci su doživjeli ubjedljiv poraz na Cetinju, pa u dosadašnjem dijelu sezone imaju samo jednu pobjedu.

Cetinjane su do pobjede vodili Marko Kovačević i Emirhadžibegović sa po 18 poena, a istakao se i Milutin Đukanović sa deset.

Trener Jedinstva, Goran Popović, kazao je da je Lovećen večeras zasluženo trijumfovao.

„Moja ekipa je igrala odlično do polovine drugog perioda, poslije čega je domaćin zahvaljujući većem rosteru stekao značajnu prednost i došao do pobjede“, izjavio je Popović nakon utakmice.

Kako je saopštio,  s obzirom da je nakon druge četvrtine bilo očigledno da će Cetinjani pobijediti, priliku da večeras zaigraju dobili su igrači koji su do sada imali manju minutažu.

Pobjedu su juče ostvarili i košarkaši Ol stara protiv Danilovgrada 82:57.

Sjutra će igrati Sutjeska i Studentski centar (18.00), kao i Teodo i Primorje (18.05).

U posljednjem meču četvrtog kola, u ponedjeljak, rivali će biti Zeta i Ibar.

KK Jedinstvo: Raičević, Player 12, Player 14, Kaluđerović, Player 15, Čović, Čičić, Kljajević, Drašković, Vuković, Đurišić, Pavićević

KK Lovćen: Latković, Pavić, Diplaros, Mićović, Hadžibegović, Vrbica, Parača, Kovačević, Lopičić, Vučinić, Popović, Đukanović

Sudije: Nataša Dragojević, Igor Janjušević, Dejan Šanjević

Delegat: Branislav Kasalica

Autorka: Sanja Čujović

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA  RADIJA BIJELO POLJE