Fudbaleri Jedinstva slavili prvi put u gostima

Fudbaleri Jedinstva pobijedili su danas u gostima Otrant Olympic minimalnim rezultatom 1:0, u okršaju šestog kola Druge crnogorske lige.

Pobjedu izabranicima Seada Babače donio je mladi Andrej Cvijović pogotkom u 38. minutu.

Trener Jedinstva, Sead Babača, za Radio Bijelo Polje kazao je da je njegova ekipa odigrala taktički izvanredan meč.

"Odlično smo stajali na terenu, u prilog tome govori činjenica da smo protivniku dopustili samo jednu polušansu za 90 minuta. Sa druge strane mi smo preko Hajrovića imali zicer na samom početku utakmice koji nijesmo realizovali. U drugom poluvremenu smo prijetili iz kontri i imali 3,4 odlične situacije u kojima nam je falio samo završni pas. Sve u svemu, moram biti zadovoljan  prikazanim, i osvojenim bodovima koji su nam podstrek da nastavimo dalje u istom ritmu i borimo se za vrh tabele", zaključio je Babača.

U narednom, sedmom kolu Druge crnogorske lige, koje se igra 15. septembra, Bjelopoljci će dočekati Lovćen.

Nakon šest odigranih kola, "bijeli" zauzimaju treću poziciju sa 11 bodova, dok je Otrant Olympic pretposljednji sa pet.

Žute kartone na ovom meču zaradili su: Amir Ramović, Egzon Dinosha i Adnan Alibegu iz Otranta, dok je kod gostiju javnu opomenu dobio Srđan Šćepanović.

FK"Otrant Olympic": Arben Mećikukić(C)(G), Željko Marković(od 43. Adnan Alibegu), Amir Ramović, Egzon Dinosha, Zaim Divanović(od 73. Edin Ficiq), Mehmed Divanović(od 63. Fatmir Molabećirović), Benjamin Rexhoviq, Edmond Kurti, Anđelo Rudović, Valentin Rudović, Mirza Đurđević  Trener: Aleksandar Madžar

FK"Jedinstvo": Rijad Džafić(G), Marko Bugarin, Radule Krulanović, Orhan Hajrović, Haris Banda, Eniks Kriještorac(od 86. Milisav Perošević), Andrej Cvijović(od 74. Vuk Vulević), Dragan Nikolić, Srđan Šćepanović, Mirza Idrizović(od 87. Milanko Drašković), Vladan Gordić(G)  Trener: Sead Babača

Glavni sudija: Miloš Bešović, prvi pomoćnik: Vojin Ostojić, drugi pomoćnik: Vasko Dragojević, četvrti sudija: Dejan Marković

Autor: Bojan Šutović

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA VEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE