Fudbaleri Jedinstva poraženi na gostovanju Dečiću

Fudbaleri Jedinstva poraženi su danas u gostima od Dečića rezultatom 4:1, u utakmici 35. kola Druge lige.

Dvostruki strijelac za domaće bio je bivši fudbaler Jedinstva, Vule Vujačić, dok su još dva gola postigli Vuk Damjanović i Martin Prenkočević. Jedini gol za goste dao je Alen Poljak.

Fudbaler Jedinstva, Slavko Merdović, za Radio Bijelo Polje kazao je da je rano primljeni gol poremetio čitavu koncepciju igre tima.

„Već u trećem minutu smo primili gol, u prvom poluvremenu smo pokušavali da izjednačimo ali nismo uspjeli. Odmah na početku drugog poluvremena smo postigli izjednačujući gol, ali  smo posle njihovog drugog pogotka bili  prinuđeni da igramo ofanzivnije, što je domaćin kaznio i riješio meč“, istakao je Merdović.

On dodaje kako je njegovom timu nedostajalo nekoliko važnih igrača, koji su susret propustili zbog parnih kartona, a neki i zbog povreda, kao i da se nada da će u poslednjem kolu pobjedom završiti sezonu.

Nakon 35 odigranih kola, Bjelopoljci zauzimaju šestu poziciju sa 45 bodova, dok je Dečić osmi sa dva boda manje.

U poslednjem kolu, fudbaleri Jedinstva dočekuju Otrant Olympic. Taj meč se igra u subotu.

Žute kartone na ovom meču zaradili su Jonathan Dresaj sa jedne strane i Igor Poček sa druge.

FK "Dečić ": Pavle Velimirović (G), Jonathan Dresaj, Rijad Pepić (C), Dalibor Đukić(od 64. Nijazim Padović), Demir Krkanović, Martin Prenkočević, Nikola Mihailović(od 77. Kenan Orahovac), Luka Božović, Bojan Lazarević, Vuk Damjanović, Vule Vujačić (od 69. Ilir Camaj) Trener: Dragoljub Đuretić.

FK "Jedinstvo" : Miloš Joksimović (G), Dženan Ramović, Igor Poček, Slavko Merdović, Haris Banda( od 22. Keisuke Mizokami), Andrej Cvijović (od 67. Armen Bošnjak), Milisav Perošević (od 50. Milanko Drašković), Srđan Šćepanović, Alen Poljak, Shoya Nakahara, Mirza Idrizović Treneri: Enes Kasumović, Dušan Čarapić

Glavni sudija: Radoje Pajović, prvi pomoćnik: Milutin Đukić, drugi pomoćnik: Dragan Vujović, četvrti sudija: Miraš Cerović.

Autor: Bojan Šutović

ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA VEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE