Fudbaleri Jedinstva poraženi u Beranama

Fudbaleri Jedinstva poraženi su na gostovanju Beranama rezultatom 0:1(0:1), u utakmici 34. kola Druge lige.

Strijelac pobjedonosnog gola za domaće bio je Ernes Isljami u 21. minutu.

Jedan od trenera Jedinstva, Enes Kasumović, za Radio Bijelo Polje kazao je da je njegov tim propustio veliki broj broj prilika, i da nije zaslužio da izgubi.

“Nismo prenijeli dogovor iz svlačionice. Primili smo gol sredinom prvog poluvremena, nakon toga smo imali još tri stopostotne šanse preko Počeka, Šćepanovića i Hajrovića, ali ih nažalost nismo iskoristili. U nastavku smo i dalje napadali, ali bez uspjeha. Čestitam domaćinu na pobjedi”, zaključio je Kasumović.

Nakon 34. kola Bjelopoljci zauzimaju šestu poziciju sa 45 bodova, dok je Berane poslednje sa 18.

U narednom kolu, koje se igra za sedam dana, "bijeli" gostuju ekipi Dečića.

Žute kartone na današnjem meču zaradili su Hideaki Tada iz redova domaćih, dok su kod gostiju javnu opomenu dobili kapiten Vladan Gordić, Srđan Šćepanović i Adis Muzurović.

FK "Berane": Eldin Bećić (G), Nikola Tomović(od 90. Miloje Balević), Lazar Stojanović(od 68. Marko Đurišić), Nikola Tmušić, Nemanja Tmušić, Ernes Isljami, Marko Nedić, Dragoslav Vukićević (C), Danilo Vukićević, Hideaki Tada( od 90. Miro Korać), Vuk Vulević Trener: Slobodan Đukić.

FK "Jedinstvo": Miloš Joksimović (G), Srđan Šćepanović, Haris Banda(od 78. Slavko Merdović), Igor Poček, Vladan Gordić (C), Milisav Perošević(od 46. Alen Poljak), Andrej Cvijović(od 53. Adis Muzurović), Milivoje Mrdak, Mirza Idrizović, Shoya Nakahara, Orhan Hajrović Treneri: Enes Kasumović, Dušan Čarapić Glavni sudija: Miloš Knežević, prvi pomoćnik: Uroš Rašović, drugi pomoćnik: Mirsad Pepić, četvrti sudija: Ivan Vidaković.

Autor: Bojan Šutović

ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA VEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE