Juniorska liga: Košarkaši Jedinstva poraženi u gostima od Studentskog centra

Juniori košarkaškog kluba "Jedinstvo" poraženi su u meču 21. kola Juniorske lige, u gostima od Studentskog centra rezultatom 76:68 nakon produžetaka.

U regularnom toku utakmice rezultat je bio 64:64.

Trener Jedinstva, Branko Vučetić, kazao je za Radio Bijelo Polje da je glavni razlog današnjeg poraza to što u produžecima nisu igrala dva glavna igrača u timu, Pavićević i Vučinić, jer su prethodno napustili parket zbog pet ličnih grešaka.

"Ušli smo dobro u meč, vodili u prvoj četvrtini. Na poluvremenu, rezultat je bio neriješen. Na kraju regularnih 40 minuta bilo je 64:64. U produžetku je uslijedio pad koncentracije i veliki problemi sa ličnim greškama. Želio bih da čestitam domaćoj na dobroj partiji i pobjedi", rekao je Vučetić.

Najefikasniji u timu Jedinstva bio je Vučinić sa 29 poena, Kljajević je upisao 19.

Nakon 21 kola, Bjelopoljci imaju osam pobjeda i 13 poraza. U sljedećem kolu, izabranici Branka Vučetića dočekuju Play off.

Autor: Bojan Šutović