Fudbaleri Jedinstva poraženi na gostovanju u Tivtu

Fudbaleri Jedinstva poraženi su danas u gostima od Arsenala iz Tivta rezultatom 2:1, u susretu  28.kola Druge lige.

Bjelopoljci su poveli golom Mrdaka sa bijele tačke u 19.minutu, da bi domaći brzo izjednačili preko Bobana Đorđevića u 32., a gol za pobjedu Arsenala postigao je Brazilac, Caique Augusto Chagas iz penala  u 42. minutu.

Pomoćni trener Jedinstva, Enes Kasumović, za Radio Bijelo Polje kazao je da su greške njegovog tima odlučile današnji meč.

„Dobro smo otvorili meč i rano poveli, ali nakon toga smo veoma brzo primili dva gola, iz nekih naših grešaka. Nemam šta da zamjerim mojim igračima, borili su se od prvog do poslednjeg minuta i kada igraju ovako, pobjede će sigurno doći . Imali smo inicijativu u drugom poluvremenu, ali nismo  uspjeli to da krunišemo golom. Na kraju bih čestitao ekipi Arsenala na pobjedi i fer borbi“, rekao je Kasumović.

Nakon 28 kola fudbaleri Jedinstva ostaju na petoj poziciji sa 40 bodova, Arsenal je šesti sa bodom manje.

U sljedećem kolu, Bjelopoljci će dočekati ekipu Koma, koja trenutno ima samo četiri boda više i zauzima treću poziciju, koja vodi u baraž za Prvu ligu. Taj meč se igra u nedjelju 21. aprila.

Žute kartone na današnjem meču zaradili su:  Nebojša Delić i Leonardo Pereira iz redova domaćih, dok su kod gostiju žute kartone dobili: Miloš Joksimović, Božo Anđelić, Igor Poček i Shoya Nakahara.

FK „Arsenal“: Luka Đurović(G), Ćetko Manojlović(C), Boban Đorđević, Miloš Stevović(od 80. Zaid Niković), Radovan Bećirović, Rajko Đorđević, Nebojša Delić, Janko Vukadinović, Leonardo Pereira, Augusto Chagas, Bogdan Rašo (od 61. Samir Ličina) Trener: Slavoljub Bubanja

FK „Jedinstvo“: Miloš Joksimović (G) (C),  Haris Banda, Božo Anđelić(od 49.Shoya Nakahara), Srđan Šćepanović, Orhan Hajrović(od 74. Slavko Merdović), Mirza Idrizović, Igor Poček, Adis Muzurović, Keisuke Mizokami, Andrej Cvijović(od 46. Alen Poljak), Milivoje Mrdak  Treneri: Kasumović, Čarapić

Glavni sudija: Goran Ivanović, prvi pomoćnik: Uroš Rašović, drugi pomoćnik: Ivan Klačar, četvrti sudija: Manojlo Sekulić

Autor: Bojan Šutović

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA VEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE