Super Kadetska liga: Košarkaši Jedinstva poraženi na gostovanju u Baru

Kadeti košarkaškog kluba “Jedinstvo“ poraženi su danas u gostima od Mornara, rezultatom 78:61, u utakmici 14. kola Super lige za kadete.

Trener Jedinstva, Velibor Korać  kazao je za Radio Bijelo Polje da je njegova ekipa pružila dostojan otpor domaćinu samo u prvom poluvremenu.

„Čestitam Mornaru na zasluženoj pobjedi, danas su bili jednostavno bolji. Mi smo odigali dobro u prvom poluvremenu, bili u egalu, ali smo popustili u trećoj četvrtini, što nas je na kraju i koštalo poraza. Okrećemo se narednom meču, dočekujemo ekipu Pro Basketa, gdje ćemo sigurno dati sve od sebe da ostvarimo povoljan rezultat“, istakao je Korać.

Najefikasniji u redovima Jedinstva bio je Bošković sa 18 poena, Stefanović je upisao 14, dok je Madžgalj dodao 11.

Košarkašima Jedinstva ovo je četvrti poraz u Super ligi, uz 10 pobjeda. U sljedećem kolu, kao što je već naveo trener Korać, njegovi izabranici će dočekati ekipu Pro Basketa. Taj meč se igra narednog vikenda.

Autor: Bojan Šutović

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA VEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE