Fudbaleri Jedinstva slavili na gostovanju Otrantu

Fudbaleri Jedinstva savladali su danas u gostima ekipu Otranta iz Ulcinja rezultatom 1:0, u utakmici 27. kola Druge lige.

Gol za veoma važna tri boda gostiju postigao je Orhan Hajrović u 52.minutu.

Pomoćni trener Jedinstva, Enes Kasumović, kazao je za Radio Bijelo Polje da je njegov tim danas zasluženo osvojio sva tri boda.

„Odigrali smo dobar meč, momci su pokazali veliki karakter. Gostovanje u Ulcinju nikada nije prijatno, to je uvijek vruće gostovanje za sve ekipe u ligi. Mi smo dobro otvorili drugo poluvrijeme, postigli taj gol i sačuvali svoju mrežu do kraja i osvojili važna tri boda. Ćestitam mojim momcima na odličnoj partiji. Idemo dalje, hrabro u nove uspjehe, dajemo iz meča u meč sve za naš klub i naš grad“, rekao je Kasumović.

Trećom uzastopnom pobjedom „bijeli“ su se značajno primakli poziciji koja vodi u baraž, trenutno se nalaze na samo četiri boda zaostatka za trećeplasiranim timom na tabeli, pozicijom koja garantuje borbu za ulazak u Prvu ligu.

Nakon 27 odigranih mečeva, Bjelopoljci ostaju na petoj poziciji sa 40 osvojenih bodova, dok su Ulcinjani na četvrtom mjestu sa tri boda više.

U sljedećem kolu, fudbaleri Jedinstva gostuju ekipi Arsenala iz Tivta. Taj meč je na programu u nedjelju.

Žute kartone na današnjem meču zaradili su: Arben Mećikukić, Anđelo Rudović i Sead Dacić, iz redova domaćih.

FK "Otrant Olympic": Arben Mećikukić(G), Filip Vujović(od 46.minuta Mehmed Divanović), Adnan Alibegu, Valentin Rudović, Anđelo Rudović, Arian Seniković(C), Fatmir Molabećirović, Sead Dacić, Adrijan Rudović, Enis Ljamović(od 60. Sota Akiyama), Dragan Nikolić(od 46. Amir Ramović) Trener: Milija Savović.

FK "Jedinstvo": Miloš Joksimović(G), Haris Banda(od 81.minuta Slavko Merdović), Aleksandar Madžgalj(od 46. Keisuke Mizokami), Vladan Gordić(C), Mirza Idrizović, Orhan Hajrović, Milivoje Mrdak, Srđan Šćepanović, Božo Anđelić(od 49. Shoya Nakahara), Adis Muzurović, Igor Poček Treneri: Kasumović, Čarapić.

Glavni sudija: Mladen Knežević, prvi pomoćnik: Jovan Došljak, drugi pomoćnik: Marko Bulatović, četvrti sudija: Marko Popović.

Autor: Bojan Šutović

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE