Omladinska liga: Fudbaleri Jedinstva pretrpjeli drugi poraz u Plej-ofu

Omladinci fudbalskog kluba "Jedinstvo" poraženi su danas u gostima od ekipe Sutjeske rezultatom 2:0 , u meču trećeg kola Plej-ofa Grupe A, u kojoj igra osam najboljih omladinskih klubova u Crnoj Gori.

Strijelci za domaće bili su: Jovan Mirković u 18. i Danilo Šofranac u 63. minutu.

Trener Jedinstva, Sead Babača, kazao je za Radio Bijelo da je zadovoljan igrom svoje ekipe i da je utakmica bila potpuno izjednačena.

“I pored poraza moramo biti zadovoljni prikazanim, imajući u vidu da smo igrali protiv trostrukog uzastopnog šampiona države u omladinskoj konkurenciji. Mi smo u ovom meču nastupili sa 12 kadeta, samim tim je zadovoljstvo još veće i potpun utisak jedino kvari krajnji rezultat. Domaćin je svoje šanse iskoristio, dok smo mi promašili dvije dobre prilike, što je bilo presudno za krajnji rezultat” dodao je Babača.

Nakon tri odigrana kola u Plej-ofu, izabranici Seada Babače osvojili su jedan bod i dijele sedmu poziciju na tabeli, sa ekipom Grblja. U sljedećem kolu, koje je na programu 30.marta, Bjelopoljci će dočekati ekipu Mladosti iz Lješkopolja.

Žute kartone na današnjem meču dobili su: Anto Babić i Sava Bulajić kod domaćih i Mihailo Knežević-Gojačanin iz redova gostiju.

FK “Sutjeska”: Darko Mićanović, Anto Babić, Jovan Mirković(od 86.minuta Blagoje Pejanović), Sava Bulajić(od 61.minuta Nikola Janjić), Danilo Šofranac(od 68.minuta Miloš Milović), Ivan Vujačić(od 83.minuta Kristijan Lalović), Luka Babić, Dragutin Lalatović, Balša Dubljević(od 83.minuta Petar Zurovac), Ivan Toljić, Aleksandar Vlahović Trener: Dragan Mijanović.

FK “Jedinstvo”: Rijad Džafić, Kenan Hadžibegović, Milisav Perošević(od 85.minuta Sanel Šabović), Todor Šekularac, Stefan Vlaović(od 79.minuta Alen Redžepagić), Igor Mrdak(od 51.minuta Demir Kanalić), Filip Obradović, Mladen Šutović, Adis Bahović, Mensur Ramović(od 46.minuta Aldin Klapija), Mihailo Knežević-Gojačanin(od 46.minuta Milan Janković)  Trener: Sead Babača.

Glavni sudija: Dalibor Vujisić, prvi pomoćnik: Miloš Vlahović, drugi pomoćnik: Filip Đukanović.

Autor: Bojan Šutović

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA VEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE