Džudisti Jedinstva osvojili devet medalja u Igalu

Džudisti Jedinstva osvojili su devet medalja na 37. Međunarodnom kupu Mimoze 2019, koji je održan juče u Igalu.

U jakoj konkurenciji od 540 takmičara iz šest država, članovi ovog kluba zauzeli su i prvo mjesto u uzrastu mlađe pionirke.

Zlatne medalje osvojili su Zerina Franca i Kristina Milićević, srebro je pripalo Džejli Franca, Slađani Šćekić i Iliji Milićeviću. Bronzu su osvojili Iris Dizdarević, Helena Milićević, Mateja Šćekić i Tarik Hadžajlić.

Trener džudista Jedinstva, Vladan Milićević kazao je za Radio Bijelo Polje da su djeca bila odlična.

,,Sada nam slijedi turnir 24. februara u Podgorici, i počinjemo sa pripremama za državno prvenstvo za kadete koje će biti održano sljedećeg mjeseca", ističe Milićević.

Saopštenje i foto: Džudo klub ,,Jedinstvo"

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA VEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE